• مشتریان ویژه
  • وب سایت هدیه
  • فروم
  • همکاری
  • طراحی وب سایت

آشنایی با شرکت فارسی وب راهکار

شرکت فارسی وب راهکار از سال 1388 با همکاری جمعی از کارشناسان وب و فناوری اطلاعات فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.هسته اولیه این شرکت به مدیریت آقای مهندس علی شیروانی و همکاری خانم مهندس سهیلا یعقوبی پایه ریزی گردید.

مؤسسین این شرکت  با پیشینه تجربه 6 سال همکاری با شرکتها و موسسات برتر کشور در زمینه وب ،فناوری اطلاعات  و تولید نرم افزار اقدام به تاسیس این شرکت نمودند .

این شرکت  به منظور معرفی سیستم مدیریت محتوای ارائه شده در راستای تحقق بخشیدن به اهداف و رسیدن متقاضیان و مشتریان به چشم اندازهایشان ، اقدام به پیاده سازی این وب سایت نموده است تا كاربران بتوانند در كوتاهترین زمان ممكن و راحت ترین صورت به آنچه در نظر دارند با مناسب ترین هزینه نائل شوند .

این سیستم مدیریت محتوا به صورت کاملا فارسی و با امکان بروزرسانی بسیار آسان قادر به برآوردن نیاز مشتریان می باشد. همچنین دانش قراردادن هرنوع Theme و ظاهر متفاوت با تکنولوژیهای روز مانندCSS3  و HTML5 وجود دارد.
 بعلاوه امکان توسعه ماژولهای خاص منظوره برای کارشناسان فارسی وب  بر روی این سیستم محتوا امکان پذیر می باشد.

لازم به ذكر است كه  امکان انجام تمامی مراحل تولید وب سایت از عقد قرارداد اهداف شرکت فارسی وب راهکارتا تحویل بصورت كاملا آنلاین نیز قابل انجام است .  

هدف ما :

علاوه بر معرفی سیستم مدیریت محتوای فوق هدف دیگر این شرکت از راه اندازی این وب سایت گسترش دانش در زمینه وب و فناوری اطلاعات و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه با دوستان همکار می باشد .

بخش دیگر این وب سایت ارائه سرویسهای رایگان به بازدیدکنندگان و مخاطبین است که امید است مورد استفاده عزیزان بازدید کننده واقع گردد .

رویکرد ما :

رویکرد اصلی اعضای تیم فارسی وب راهکار ، تمرکز بر ارائه سرویس بهینه به مشتریان می باشد به نحوی که مهارت ما  در

 » مشاوره  به مشتریان در زمینه طراحی  پلان سایت و محتوای آن

» گرافیک حرفه ای، زیبا  و بروز متناسب با فعالیت مشتریان

» پیاده سازی امکانات ویژه و خاص منظوره جهت پرتالها

 رضایت شما را جلب خواهد نمود .