• مشتریان ویژه
  • وب سایت هدیه
  • فروم
  • همکاری
  • طراحی وب سایت

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو ( SEO )

با وجود 14 میلیارد جستجوی ماهانه در اینترنت فرصتی طلایی دست داده تا صاحبان حرفه و تولید کنندگان بتوانند بستری مناسب برای معرفی خود در فضای مجازی بدست آورند.بدین ترتیب در دنیای فناوری اطلاعات باید اولین گزینه تبلیغاتی حائز اهمیت را افزایش رنکینگ وب سایت دانست.
تعداد افرادی که شما را می شناسند و آدرس وب سایت شما را می دانند چند نفر هستند ؟
 حال فرض کنید کاربرانی که به دنبال چیزی در اینترنت مشغول جستجو هستند در صفحه اول یافته های خود با وب سایت شما روبرو گردند. کاربران معمولا به چند صفحه ابتدایی یافته های خود در گوگل یا یاهو نگاهی می اندازند و به سراغ سایر صفحات نخواهند رفت. پس اگر وب سایت شما درهمین چند صفحه ابتدایی باشد یعنی چند برابر شدن افرادی که شما را خواهند شناخت
بدین ترتیب SEO  راهکاری برای بالا بردن رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو ماند گوگل ، یاهو ، بینگ و ... است. این امر از طریق تغییراتی در ساختار وب سایت و معرفی آن به موتورهای جستجو صورت می گیرد.
SEO  باعث خواهد شد وب سایت در میان نتایج بدست آمده در موتورهای جستجو در رده بالاتری قرار بگیرد که همین امر موجب افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما و در نتیجه برتری شما نسبت به رقیبان گردد.

شرکت فارسی وب ، سایت شما را با ساختاری طراحی می کند که برای موتورهای جستجو قابل تفسیر باشد . همچنین در صورتیکه مایل باشید این شرکت می تواند خدمات حرفه ای معرفی و بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو را انجام دهد.
بعلاوه در صورتیکه مایل به آشنایی بیشتر با این مبحث می باشید می توانید مقالات مربوطه در این زمینه را از قسمت  دانشنامه وب مطالعه نمایید.