• مشتریان ویژه
  • وب سایت هدیه
  • فروم
  • همکاری
  • طراحی وب سایت

بازسازی وب سایت

تطبیق با مرورگرها

تعداد کاربران ایرانی که از مرورگرهای قدرتمندی چون FireFox و Google Chrome استفاده می کنند بسیار کمتر از آنانی ست که از Internet Explorer استفاده می کنند و این به خاطر نسب شدن Internet Explorer همرا با ویندوز است و سایر مرورگرها در صورت تمایل و آگاهی کاربران نصب می شوند .

ویراستاری مطالب

صحبت از ویراستاری مطالب تنها صحبت از غلط یابی و رعایت نکات دستوری لازم نیست ( البته وجود چنین اشتباهاتی در صفحات وب سایت ضربات سنگینی به کیفیت آن خواهد زد و کاربران را دچار بدبینی و سردرگمی خواهد کرد .

کاربران وقتی غلط املایی یا دستوری در صفحات وب سایت شما ببینند ، رای بر نامعتبری مطالب شما خواهند داد و این امر گریبان وب سایت شما را خواهد گرفت که حتی باوجود محتوای استثنایی و ناب شما نسبت به کل مطالب بی توجه خواهند شد )

کاربران از خواندن صفحات طولانی ، مطالب تکراری و سلیقه ای ، جمله های درهم و برهم بدون علامت گذاری نگارشی خسته خواهند شد .

بروزرسانی محتوا

بسیاری از درخواست کنندگان وب سایت و یا دارندگان وب سایت ، فرصت تهیه مطالب و بروزرسانی وب سایت خود را ندارند . بسیار پیش می آید که یک وب سایت طراحی می شود ولی به علت عدم وجود محتوا در آن بی استفاده باقی می ماند و یا در اثر بروز نشدن مطالب ، کم کم بازدیدکنندگان خود را از دست می دهد .

ارتقاء گرافیکی

امروز می تواند روز تولد مجدد وب سایت شما باشد . بازدیدکنندگان وب سایت شما کمتر شده اند ؟ خودتان دیگر انرژی لازم را جهت بروزرسانی وب سایت خود ندارید ؟ همه اینها شاید اثرات تکراری بودن ، ناکارامد بودن ، مشکل بودن بروزرسانی ، در دسترس نبودن ، کند بودن و یا بروز نبودن وب سایت شما نسبت به رقبایتان باشد .
با تغییرات گرافیکی وب سایت خود ، جان دوباره ای به کالبد حرفه خود بدهید و با صرف هزینه ای اندک تمام مشکلات ذکر شده را رفع کنید .

عیب یابی و رفع نواقص

ما معایب را به دو بخش تقسیم کرده ایم :
•    معایبی که به چشم مِی آیند
•    معایبی که به چشم نمی آیند اما احساس می شوند
و هر دوی این معایب در واقع از یک جا نشات می گیرند که همان کدها ، ساختار و ایده ها هستند .
معایب نوع اول یا همان معایب دیداری مانند : معایب گرافیکی ، به هم ریختگی صفحات ، کاربری مشکل ، اضافه کردن هدرها ، بنرها ، جداول ، منوها و تب ها ، کاهش سرعت ، تطبیق با مرورگرها ، ویراستاری مطالب و ...